25% הנחה על שירותי ‘תכנון פיננסי’ – LIFEGOALS

 

מה הוא תכנון פיננסי ?

‘תכנון פיננסי’ הוא אסטרטגיה כלכלית, המנתח את הצרכים, הרצונות והאפשרויות הכלכליות הנוכחיות של אדם ובהתאם לכך בונה תכנית כלכלית אסטרטגית להגשמתם.

בן היעדים השונים ניתן על פי רוב למצוא: שמירה על רמת חיים מסוימת, הגדרת זמן הפרישה מהעבודה, חישוב אופן הסיוע והתמיכה בהורים או בילדים, צבירת נכסים באפיקים שונים ולמטרות שונות והעברת הון בן דורית חכמה. התכנית הכלכלית מתבססת על כל ההון והנכסים הנמצאים או עתידים להימצא ברשותו של אדם.

‘תכנון פיננסי’ מבקש ‘לנתב’ את ההון כך ש’יעבוד’ עבור המשפחה ויגדיל את רווחיה, תוך תכנון מיסוי חכם, התאמת השקעות פיננסיות קצרות וארוכות טווח ברמות סיכון שונות וכן דאגה להעברת הון בן דורית מיטבית באמצעות צוואות, מסלולי נאמנות ואמצעים נוספים.

חברות ל’תכנון פיננסי’ העובדות על פי תקן הבינ”ל, כדוגמת LIFEGOALS כוללות: כלכלנים, רואי חשבון, יועצי מס, עורכי דין, מומחי השקעות, מומחי נדל”ן ומומחי ביטוח ופרישה; המפרקים לגורמים את האסטרטגיה שנכתבה וממליצים על האפיקים והמכשירים הפיננסים על פי תכנית העבודה ויעדיה.

 

חשוב לדעת!

על פי הקוד המקצועי של האיגוד הבינ”ל לתכנון פיננסי, האינטרס היחיד העומד בפני המתכנן הפיננסי הוא הלקוח לבדו. בשל כך, פירמות תכנון פיננסי לא יקבלו עמלות או תמלוגים, ישירים או עקיפים, ממכירת מוצרים פיננסים או המלצה על אפיק השקעה מסוים; אלא הכנסתם תהיה ישירות מהלקוח עצמו.

 

הכירו את LIFEGOALS

LIFEGOALS הנה מהראשונות והמובילות את תחום “תכנון פיננסי מקיף” בישראל, המספקת ליווי כולל של יועצים פנסיוניים, מנהלי תיקי השקעות, רואי חשבון, עורכי דין, יועצים עסקיים, ארגוניים ופיננסיים, מומחי נדל”ן ומומחי ביטוח במטרה להעניק לכם את התכנון והליווי הפיננסי המקצועי והמקיף בישראל.

LIFEGOALS, הנה חברה לתכנון פיננסי מוסמך, הפועלת ע”פ מתודת עבודה בינ”ל מוכחת של FPSB, מנהליה חברים באיגוד המתכננים הפיננסיים בישראל (UFPI) ומומחיה מתכננים מנוסים המחזיקים בהסמכה בינ”ל ובעלי ידע וניסיון וידע מקצועי רב וכן מצויים תחת בקרה מתמדת של האיגוד המקצועי והבינ”ל לתכנון פיננסי.

ניסיוננו רב השנים, אפשר לנו לפתח הליך עבודה ייחודי, מסודר ומוכח לעריכת תכנון פיננסי, אפקטיבי, איכותי, ומשמעותית לחייו של הלקוח. תכניתנו כוללת בדיקה, פילוח, הצבת יעדים ברורים ובחירת אסטרטגית פעולה מותאמת המלווים בפרקטיקה איכותית בעלת צעדים ישימים לצד בקרה כוללת ומתמשכת על אפקטיביות התכנית וביצועיה.

לצד אופן העבודה השקול והמדוד, יצרנו בשיטת עבודתנו גמישות מובנת המאפשרת לצוות המומחים שלנו להתאים כל שלביו לצרכים הפיננסיים והאישיים של כל לקוח.

 

 

לאתר החברה  http://www.lifegoals.co.il

ליצירת קשר : 03-5101737  |  office@lifegoals.co.il

שינוי גודל גופנים