רופאי בריאותה-מבשרת ציון מצטרפים לארצ"י

קבוצת רופאי מרפאת בריאותה-מבשרת ציון, מצטרפת לארצ"י, ארגון הרופאים העצמאיים בישראל. בריאותה הוקמה על ידי לאדין מלכן בשנת 2016 והיא מאגדת בתוכה כ-25 רופאים עצמאיים ועוד מגוון שירותים משלימים. המרפאה הוקמה במטרה לייצר אכסניה ראויה ומקצועית לרופאים מומחים המבקשים לעבוד במקום שמשלב מקצועיות, איכות ותשומת לב למטופל.

 

לאדין מספרת כי הקימה את המרפאה במטרה לאפשר בית ראוי לרופאים ומקום נעים למטופל. "אני מאפשרת לרופא להתרכז בלהבריא את המטופלים שלו מבלי הצורך להתעסק בביורוקרטיה של קופות החולים, ביטוחים, גביית כספים או כל דבר דומה. אני גאה לומר שיצרתי נבחרת של רופאים שהם כמו משפחה – משפחת בריאותה. יצרתי עבור המטופל מרחב שמאפשר חוויה מצוינת, גם בנראות והאוירה במרפאה וגם בזמן הטיפול הלכה למעשה, עם הרופא", אומרת לאדין.

 

בשנים האחרונות פעלה לאדין מול קופות החולים, חברות הביטוח והגופים השונים. "נתקלתי בחומה בצורה שרק לעיתים נדירות ואקראיות הצלחתי לפרוץ. אמנם, במהלך השנים הכנסתי עשרות רופאים להסדרים כאלו ואחרים אבל רק אחרי עבודה אינטנסיבית, יצירת קשרים והרבה הרבה סבלנות והבנה שאין משהו אחיד שתקף לכולם. התחושה בהתנהלות מול הגופים החזקים האלו היא שטובת הרופא היא האחרונה בסדר העדיפויות ושאין ברירה אלא לקבל את הכרעתם".

 

"כששמעתי מאחד הרופאים שעובדים בבריאותה על ארגון ארצ"י הבנתי מייד שמדובר בהזדמנות". לדבריה, "שמחתי שלרופא העצמאי שמנסה להתפרנס ולהטיב עם מטופליו יש ייצוג ראוי אל מול הגופים הגדולים. החיבור שלי כבריאותה עם ארגון ארצ"י הגיע מתוך אמונה שמישהו חייב לחזק את כוחם של הרופאים העצמאיים. הרופא לא יכול להתנהל בגפו אל מול הרגולטורים השונים ומקבלי ההחלטות, הרי בפועל – זה לא עובד. אני מאמינה שרק ככוח מאוחד הרופאים העצמאיים יבססו את מעמדם. רק כך ניתן יהיה לעשות שינוי".

הצטרף גם אתה!