ארצי השבוע  11-18.10.2018

השבוע שחלף היה ענף בפעילות אינטנסיבית למענכם, הרופאים העצמאים ומרפאותיכם.

 

המשכנו בסבב פגישות מקיף עם רופאים עצמאים, וותיקים וצעירים, ויחדיו מיפינו את הקשיים השונים עמם אתם מתמודדים.

 

חמושים בידע, מידע, תובנות ובקשות אותם אתם סיפקתם, פגשנו גם השבוע נציגים של חברות פרטיות העוסקות בתחום הבריאות, רגולטורים ממשרדי ממשלה שונים, חברי כנסת ואנשי תקשורת במטרה להמשיך ולבנות מערכת יחסים בונה ומקדמת לשינוי השיח האלים סביב הרופא העצמאי והרפואה העצמאית בישראל.

 

לראשונה מזה שנים – קולנו נשמע. ויתרה מזאת, אינו נופל על אוזניים ערלות.

 

לפניכם סיקור מדגמי ומתומצת של עשיה מרובה שנעשתה גם השבוע  למענכם הרופאים העצמאים

 

השבוע ביקשנו לספק מענה לצורך אדיר שעלה בעיקר בקרב רופאים עצמאים רבים, ובעיקר רופאים צעירים המבקשים להיכנס למערך הרפואה הפרטית בישראל ומתקשים לעמוד בתשלומי תחזוקת המרפאות הפרטיות.

נפגשנו עם ענת נוסבאום – מנכ”לית  נ.א.ר.א רמת גן, והסכמנו עמה על קידום מערך הטבות ייחודי לרופאי הארגון. תחילה ברמת גן, ובהמשך תבחן הרחבת שיתוף הפעולה גם לבית החולים נ.א.ר.א בעפולה ואלישע בחיפה.

 

אנו גאים לפרסם :

 חברי ארצ”י זכאים לשימוש בקליניקות בבית החולים ברמת גן על בסיס מקום פנוי וללא עלות

בנוסף,  

ארצ”י, בשיתוף נ.א.ר.א יספק עבור חבריו אפשרות לעבוד במאוחדת סל –בבית החולים נ.א.ר.א על פי הצורך בניתוחי דרישה של מאוחדת

 

* נ.א.ר.א ממוקמת כיום בר”ג והחל מינואר יועבר בית החולים לרמת החייל.

 

אנו בארצ”י הבנו כי בכדי ליצור מענה הולם למטופל ורפואה פרטית טובה, עלינו לחשוף את המידע בדבר זכויות רפואיות ולהגיש אותו לציבור הרחב תוך שאנו חושפים בפניו את הדרך לממש את זכויותיו לרפואה מצוינת בזמן ראוי.

 

במהלך השבוע נועדנו גם עם חברת מדיקל אונליין וסוכנות מומחית בתחום ביטוחי הבריאות. יחד הגינו תכנית עבודה לחיזוק התדמית הציבורית של הרופא העצמאי בקרב אזרחי ישראל, באמצעות הפקות ייחודיות של סרטוני מידע, חשובים לציבור, בנושא מיצוי זכויות ושירותים ברפואה הפרטית. את תוצרי הפרויקט ניתן יהיה לראות כבר בחודשים הקרובים.

 

בנוסף, גם השבוע נועדנו גם עם נציגים שונים במשרדי הממשלה, שעדכן אותנו בהתפתחויות בנוגע לתלונות שהעלינו.

 

אתמול נועדנו  עם חברת הכנסת מירב בן ארי, חברה פעילה מאוד ב וועדת העבודה הרווחה והבריאות של הכנסת כנסת ושתפנו אותה בתוצאות המיידיות וארוכות הטווח של חוק ההסדרים. חברת הכנסת הוטרדה מאוד מהנתונים והנושאים שהועלו בפניה ושוחחה עמנו על צעדי המשך לפעילות.

 

בנוסף, אנו שמחים לעדכן כי בקרוב, ובהמשך לצורך אותו העלו עשרות רבות של רופאים, יפתח בארצ”י אגף חדש אשר יבקש לספק סיוע מקצועי נרחב בניהול מרפאתכם העצמאית.

 

לסיכום, אני מבקשת לפנות אליכם, הרופאים הצעירים שמניין שנות ההתמחות שלהם עד 7 שנים, זה הזמן להפשיל שרוולים, להתגייס לבניית עתיד שאתם מבקשים לעצמכם ולהצטרף אלינו לעשייה פעילה כחלק מהוועד המנהל.

 

שבוע אחר שבוע, עקב בצד אגודל, אנו משמיעים את קולכם לעבר קידומה של מערכת בריאות פרטית מצוינת שעובדת בהדדיות אתכם הרופאים. הפיצו הבשורה לחבריכם הרופאים העצמאים ולקרוא להם לחבור אלינו.

למי מכם שעוד לא התגייס והצטרף כחבר לארגון, הצטרפו עכשיו לעשייה למען יצירה של מערכת בריאות פרטית מצוינת עבור אזרחי ישראל והרופאים העצמאים

 

להצטרפות לארצי לחצו כאן

 

סוף שבוע נפלא,

סיגל משהיוף
מנכ”לית ארצ”י – ארגון הרופאים העצמאים בישראל

שינוי גודל גופנים