ארצ”י השבוע 11-18.10.2018

התקופה שחלפה הנה נדבך נוסף בפעילות אינטנסיבית למענכם, הרופאות והרופאים העצמאים.

אנו ממשיכים בסבב פגישות מקיף עם רופאות ורופאים עצמאים, וותיקים וצעירים
וביחד ממפים את הקשיים השונים עמם אתם מתמודדים.

חמושים בידע, בתובנות ובבקשות ששמענו מכם, פגשנו  נציגים של חברות פרטיות העוסקות בתחום הבריאות, רגולטורים ממשרדי ממשלה שונים, חברי כנסת ואנשי תקשורת במטרה, להמשיך ולבנות מערכת יחסים בונה ומקדמת לשינוי השיח האלים סביב הרופאים העצמאים והרפואה העצמאית בישראל

לראשונה מזה שנים – קולנו נשמע ויתרה מזאת, הוא אינו נופל על אוזניים ערלות.

 

לפניכם סיקור מדגמי ומתומצת של עשיה מרובה שנעשתה לאחרונה למענכם,

 

אנו מבקשים לספק מענה לצורך שעלה ובעיקר בקרב רופאים צעירים המבקשים להיכנס למערך הרפואה הפרטית בישראל ומתקשים לעמוד בתשלומי תחזוקת המרפאות הפרטיות.

נפגשנו עם ענת נוסבאום – מנכ”לית  נ.א.ר.א רמת גן, בנושא קידום מערך הטבות ייחודי לרופאי הארגון. תחילה ברמת גן, ובהמשך תבחן הרחבת שיתוף הפעולה גם לבית החולים נ.א.ר.א בעפולה ואלישע בחיפה.

* בית החולים נ.א.ר.א ממוקם כיום בר”ג והחל מינואר יועבר בית החולים לרמת החייל.

הבנו כי בכדי ליצור מענה הולם למטופל ורפואה פרטית טובה, עלינו לחשוף את המידע בדבר זכויות רפואיות ולהגיש אותו לציבור הרחב תוך שאנו חושפים בפניו את הדרך לממש את זכויותיו לרפואה מצוינת בזמן ראוי.

נועדנו גם עם חברת מדיקל אונליין וסוכנות מומחית בתחום ביטוחי הבריאות. יחד אנחנו מתעתדים השבוע להיפגש גם השבוע, לבניית תכנית לחיזוק התדמית הציבורית של הרופא/ה העצמאי/ת בקרב אזרחי ישראל, זאת באמצעות הפקות ייחודיות של סרטוני מידע חשובים לציבור, בנושא מיצוי זכויות ושירותים ברפואה הפרטית.

את תוצרי הפרויקט ניתן יהיה לראות כבר בחודשים הקרובים.

נועדנו גם עם נציגים שונים במשרדי הממשלה, שעדכנו אותנו בהתפתחויות בנוגע לתלונות שהעלינו.

נפגשנו עם חברת הכנסת מירב בן ארי, חברה פעילה מאוד בוועדת העבודה הרווחה והבריאות של הכנסת ושתפנו אותה בתוצאות המידיות וארוכות הטווח של חוק ההסדרים.

חברת הכנסת הוטרדה מאוד מהנתונים והנושאים שהועלו בפניה ושוחחה עמנו על צעדי המשך לפעילות.

בנוסף, אנו שמחים לעדכן כי בקרוב, ובהמשך לצורך אותו העליתם בשיחות ובמפגשים,
יפתח בארצ”י אגף חדש שיספק סיוע מקצועי נרחב בניהול מרפאתכם העצמאית.

לסיכום, אני מבקשת לפנות אליכם, הרופאות והרופאים הצעירים שמניין שנות ההתמחות שלהם עד 7 שנים, זה הזמן להפשיל שרוולים, להתגייס לבניית עתיד שאתם מבקשים לעצמכם ולהצטרף אלינו לעשייה פעילה כחלק מהוועד המנהל.

 

שבוע אחר שבוע, עקב בצד אגודל, אנו משמיעים את קולכם לעבר קידומה של מערכת בריאות פרטית מצוינת שעובדת בהדדיות אתכם הרופאים. הפיצו הבשורה לחבריכם הרופאים העצמאים וקראו גם להם לחבור אלינו כי כוחנו במספרנו ובאחדותנו.

למי מכם שעוד לא התגייס והצטרף כחבר לארגון, הצטרפו עכשיו לעשייה למען יצירה של מערכת בריאות פרטית מצוינת עבור אזרחי ישראל והרופאים העצמאים.

 

להצטרפות לארצי לחצו כאן

 

סוף שבוע נפלא,

סיגל משהיוף
מנכ”לית ארצ”י
ארגון הרופאים העצמאים בישראל

 

שינוי גודל גופנים