ארצ”י בפעילות משותפת עם חברת VALYOUS – טלמדיסין

חבר/ה יקר/ה,

ארגון ארצ”י ממשיך לפעול ולאתר שירותים ואפשרויות ייחודיות לחברי הארגון, מתוך מטרה לחזק את הרופא העצמאי וחוסנו הכלכלי בעת הזו.

בימים אלו החל ארצ”י בפעילות משותפת עם חברת VALYOUS, שמטרתה – הרחבת אפשרויות העבודה העצמאית של הרופא,
חיזוק חוסנו הכלכלי וכושר השתכרותו תוך חשיפה לקהל מטופלים פרטיים רחב ככל שניתן.

VALYOUS היא חברת טכנולוגיה המגובה ונתמכת על-ידי מבטחי משנה וחברות גלובאליות, העוסקת באופטימיזציה של טיפול בריאותי עבור משתמשיה על-ידי הנגשת רפואה פרטית לכל.
החברה תשפר משמעותית את איכות החיים של המנויים על שירותיה, על ידי הנגשה אינטואיטיבית, פשוטה ויעילה בכל מקום, בכל זמן ובאמצעות הטלפון הנייד, של סיוע רפואי וביטוחי, במצבי חירום ובשגרה. במקביל, הכוונה היא כי VALYOUS תספק פלטפורמה חדשנית לרופאים שתאפשר להם להיחשף לקהלים חדשים, לייצר הכנסה נוספת, בעיתוי ובמקום לבחירתם ולקבוע את מחיר שירותיהם, ללא תלות בחברות הביטוח.

הנושא החברתי: VALYOUS מנגישה את הרפואה הפרטית לכל במחיר שווה לכל כיס, על-ידי הבטחת מיצוי זכויות המטופל מביטוחיו הפרטיים לצד מימון מגשר של כיסוי הביטוח לו הוא זכאי (המטופל משלם רק את השתתפותו העצמית מראש ו- VALYOUSמשלמת לרופא את היתרה במזומן).

פתרון כולל: החזון של VALYOUS הוא לתת פתרון דיגיטלי שלם ומלא לשירותי בריאות פרטית: החל מקבלת יעוץ רפואי, טיפול באירועי חירום, קיצור תורים למומחים ולניתוחים, ניהול מחלות מורכבות, הפנייה לרופאים מומחים מומלצים ועד שירותי ביטוח רפואיים.

הפתרון לרופאים: קליניקה וירטואלית מאובטחת בתקנים המחמירים ביותר אונליין, המאפשרת לרופא העצמאי (או לרופא המעוניין להפוך לעצמאי) להיחשף לקהל לקוחות חדש (ציבור עובדי קולקטיבים בעלי ביטוח בריאות פרטי), להפחית בהוצאות תפעול (צמצום הצורך להחזיק קליניקה פיזית), לשווק עצמו לקהל מטופלים שאינו תלוי גיאוגרפיה, לקבוע את הכנסתו בלי התערבות חברות הביטוח ולהעלות את הכנסתו פר זמן עבודה.

 

לקבלת פרטים נוספים מאשת קשר ב – VALYOUS הכנס כאן

שינוי גודל גופנים